בלוג

חוויה מפנקת

עייפים מהלחץ היום יומי? מעוניינים להירגע ולחדש כוחות? מתחשק לכם לעבור חוויה מפנקת המעוררת את החושים? אתם מוזמנים להגיע למנטרה ספא , ספא בשרון המספק מגוון רחב של טיפולים ועיסויי גוף המחיים את הגוף והנפש בקומפלקס שלם שכולו שלווה, שקט ופינוק.

לקרוא עוד

טיפים לבחירת הספא המושלם מבית מנטרה ספא:

כאשר אנו רוצים להזמין מקום בספא ישנם מספר שיקולים שכדאי לקחת בחשבון: ראשית, סוגיית המרחק: חווית ספא מופלאה יכולה להיהרס לחלוטין אם נקלע לפניה או אחריה בפקקים מטרידים ומציקים.

לקרוא עוד

ספא בהרצליה – למה לנסוע לצפון כשיש ספא 5 דקות מהבית?

החיים שלנו עמוסים חוויות ומטלות, ולעתים אנו רוצים להתנתק ולהירגע, לקחת פסק זמן. אבל אז אנחנו נזכרים בכל הנסיעות הארוכות הכרוכות בכדי להגיע לספא, נרתעים, ומוותרים על החלום. עם מנטרה ספא, ספא בהרצליה כבר לא בגדר חלום בלבד.

לקרוא עוד

ספא בכפר סבא – 5 דקות מהבית:

לפעמים אנו צריכים מנוחה מהעבודה ומהחיים בקצב מהיר של ימינו, אבל כשאנו חושבים על האפשרות של ספא אנחנו מיד מבטלים אותה, כי אנחנו מדמיינים נסיעות ארוכות לצפון, להיתקע בפקקים וכאב ראש שיבטל את כל ההנאה שבדבר.

לקרוא עוד

מחפשים ספא בשרון? מנטרה ספא – ספא בהוד השרון!

ספא בשרון זה רעיון נפלא – ספא בהוד השרון זה רעיון נפלא אפילו יותר ספא הוא מקום שבו אפשר להירגע ולמצוא שלווה פנימית, לפעמים הנסיעה אליו מלווה בפקקים רבים המוציאים את החשק והעניין.

לקרוא עוד

מנטרה ספא – להירגע תוך כדי פינוק

מנטרה ספא הוקם בכדי להעניק מענה לתושבי השרון המעוניינים להירגע ולחדש כוחות במקום מבודד אך מבלי להרחיק בנסיעה.

לקרוא עוד

מדריך לבחירת ספא

הדרך אל טיהור הגוף והנפש עוברת ברוב המקרים דרך מכון ספא, בשנים האחרונות יותר ויותר מכוני ספא מציעים לנו את שירותיהם כך שלנו נותר רק לבחור מי הוא מכון הספא העונה על דרישותינו בצורה הטובה ביותר.

לקרוא עוד