מחפשים ספא בשרון? מנטרה ספא – ספא בהוד השרון!

ספא בשרון זה רעיון נפלא – ספא בהוד השרון זה רעיון נפלא אפילו יותר ספא הוא מקום שבו אפשר להירגע ולמצוא שלווה פנימית, לפעמים הנסיעה אליו מלווה בפקקים רבים המוציאים את החשק והעניין.
לא פעם חלמנו לעלות על רכב ולאחר 5 דקות נסיעה להגיע למקום שבו נוכל לנוח מחיינו העמוסים. במנטרה ספא הופכים את החלום הזה למציאות. כל מי שמחפש ספא בשרון יכול לחדול מחיפושיו –ישנו ספא בהוד השרון שבו נוכל להירגע ולהריח את ריח הקטורת.

ספא בהוד שרון הקרוב לביתנו מאפשר לנו גמישות וספונטניות

שעות פתיחה מגוונות מאפשרות לנו גיחות לטיפולים לפני, באמצע או אחרי יום העבודה – הזמינות היא שם העניין. אפשר גם להירגע לפני כניסת השבת או החג בימי שישי או בערבי חג. הקירבה של הוד השרון לערים מרכזיות רבות אומרת כי גם אם אין אנו תושבי השרון, ספא בשרון אינו רק חלום.

לבירורים והזמנות חייגו -  09-7406506

סיבות נוספות לבחור את מנטרה ספא – ספא בהוד השרון כאשר בוחרים ספא בשרון קירבה לבית איננה, כמובן, השיקול היחיד שעולה כאשר אנו מבקשים לבחור ספא בשרון. במנטרה ספא אנו נמצא טיפולים וסוגי מטפלים ומטפלות מגוונים שיעשו לנו חווית ספא אשר לא נשכח במהרה. חבילות פינוק, מקלחות חמות, אמבט שמנים (ג'קוזי) , כיבוד קל ושתייה מרגיעה, חלוקי רחצה נעימים – כל אלו שווים את ההגעה אל ספא בהוד השרון, וזה עוד לפני שהתחלנו את הטיפול.

אתנחתא משגרת יום העבודה - עשר דקות מהשרון

תארו לעצמכם שהייתם יכולים לקחת אתנחתא משגרת יום העבודה הקשה ובמשך מספר שעות ליהנות מעיסוי מפנק וטבילה בג'קוזי, אתנחתא שכזאת יכולה לטעון מחדש את המצברים להכניס אנרגיה לגופכם ולאפשר לכם להמשיך את יומכם כמו אנשים חדשים.

מהיום זה אפשרי, מנטרה ספא מציע מגוון רחב של טיפולים בריאותיים במרחק חמש דקות נסיעה ממקום הימצואתכם, הספא הממוקם בשרון מאפשר לכם לבצע גיחות התרעננות ללא מאמץ מיוחד, בתחילתו, באמצע או בסופו של יום העבודה.

מנטרה ספא מציע מגוון רחב של טיפולים כגון עיסוי שוודי, עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוקות, טיפול באבנים חמות, עיסויים ארומתיים וכל טיפול אחר לו תזדקקו, צוות המטפלים ידע כיצד להפיג את מכאוביכם ולהכניס בכם אנרגיות מחודשות, היחס האישי, הטיפול המקצועי והאווירה המרגיעה הופכת את מנטרה ספא לייחודי בתחומו.

מנטרה ספא מספקים שלל חבילות ספא, לבודדים ולזוגות.

ישנם טיפולים המותאמים לספורטאים או טיפולים לנשים בהיריון, במנטרה ספא נמצא מגוון רחב של סוגי טיפולים כמו : שיאצו, אירוודה, רפלקסולוגיה, עיסוי תאילנדי, פילינג גוף וארומטרפי ועוד. כאשר מחפשים ספא בשרון אין צורך לחפש זמן רב: ספא בהוד השרון הוא מנטרה ספא.

ספא בשרון הוא מקום מפלט והירגעות, המיועד לכל מי שחש כי הלחץ והעומס של חיי היום יום הכריעו אותו
ספא בשרון מציע מגוון עיסויים השונים זה מזה באופן הטיפול, אך זהים ברוב המטרות שלהם: הרפיית הגוף והנפש, רענון, המרצת הדם ואף חידוש העור והגמשתו. ספא בשרון שם דגש על מקצועיות הצוות והאווירה הכללית ליצירת חוויה מושלמת עבור הלקוח.