ספא בכפר סבא – 5 דקות מהבית:

רוצים מנוחה אבל נרתעים מנסיעות ארוכות? ספא בכפר סבא – הפיתרון בשבילכם

לפעמים אנו צריכים מנוחה מהעבודה ומהחיים בקצב מהיר של ימינו, אבל כשאנו חושבים על האפשרות של ספא אנחנו מיד מבטלים אותה, כי אנחנו מדמיינים נסיעות ארוכות לצפון, להיתקע בפקקים וכאב ראש שיבטל את כל ההנאה שבדבר. אבל אנחנו חושבים כך רק כי לא שמענו על מנטרה ספא - ספא בכפר סבא נסיעה של 5 דקות מהבית ואנחנו כבר נכנסים לעולם שלם של הירגעות, הנאה ושלווה.

לבירורים והזמנות חייגו -  09-7406506

ספא בכפר סבא מאפשר לנו ספונטניות והרבה פחות תכנון

במקום אלפי טלפונים לתיאומים של מסעדות ואטרקציות באזור שאנו נוסעים אליו, בדיקת מזג-האוויר, מציאת תאריך נכון, ספא בכפר סבא ממש על יד הבית, מאפשר לנו גמישות וחופש.

שעות הפעילות של מנטרה ספא, עד השעה תשע בערב בימים א' עד ה' ועד ארבע אחר-הצהריים בימי שישי וערבי חג נותנות אופציות רבות גם לעסוקים ביותר מבינינו.

בילוי איכותי במרחק 5 דקות נסיעה מהבית

עבור כל מי שמחפש בילוי איכותי במרחק חמש דקות נסיעה מהבית יגלה שמנטרה ספא עונה על כל מבוקשו, הספא הממוקם רק במרחק של חמש דקות נסיעה מכפר סבא מציע ללקוחותיו אי של שלווה ומרגוע.

ההחלטה לצאת מהשגרה וליהנות מיום מפנק בספא אינה כל כך ברורה מאליו, לרוב אנו מוותרים על הזדמנות זו עקב הידיעה איזה מרחק עלינו לעבור בכדי להגיע אל הספא, אנו מוותרים על חוויה זו עקב הפקקים הצפויים בדרך וכאב הראש המתלווה להגעה ליעד, אנו מוותרים על חוויה זו עקב מלאכת התיאומים וההזמנות שיש לבצע.

מסלול נסיעה מכפר סבא לספא ברעננה:

זמן נסיעה משוער - 12 דקות.

מסלול: דרך שדרות מנחם בגין.

לא עוד נסיעות ארוכות

ספא מנטרה נמצאה ממש בחצר האחורית של הבית, לא עוד תיאום טלפוני חודשים מראש, לא עוד נסיעות מפרכות, לא עוד כאבי ראש, הספא מציע ללקוחותיו מגוון רחב של טיפולים המבוצעים על ידי צוות מטפלים מנוסה ומיומן, בין הטיפולים השונים ניתן למצוא טיפול באבנים חמות, שיאצו, אירוודה, עיסוי רפואי, פילינגים שונים ועוד.

ספא מנטרה נועד לכל מי שמעוניין בקצת שקט ושלווה בשגרת היום יום, בין לקוחות הספא ניתן למצוא מספר רב של אנשי עסקים המגיעים לטיפוליי התרגעות בהפסקות הצהרים, ספורטאים מקצועיים ונשים הרות המעוניינות להקל על מכאוביהן, הספא החדיש מבטיח ללקוחותיו שיצליחו להטעין את כוחותיהם ויחזרו לשגרה קצת יותר מחוזקים מהרגיל.

מנטרה ספא – ספא בכפר סבא מגוון ורומנטי

מנטרה ספא הינו ספא ייחודי שבו שלל סוגי טיפולים עם מטפלים ומטפלות מנוסים, מהטובים בתחומם. במנטרה ספא נזכה לטיפול מסור, כאשר באפשרותנו לבחור בין החבילות המפנקות השונות. ספא בכפר סבא מעולם לא נראה כל כך מפתה – במנטרה ספא נקבל הרבה יותר מספא.
נוכל לשבת בחדר פרטי ובו כיבוד ושתייה מרעננים בעודנו נרגעים מריחה המשכר של הקטורת.

מנטרה ספא הוא המקום אידיאלי לבני זוג הרוצים לחלוק חוויה רומנטית יחדיו
אך ישנן סיבות נוספות שימשכו אותנו להגיע אל ספא ברעננה. מנטרה ספא מציעים שלל טיפולים כמו אבנים חמות, שיאצו, אירוודה, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, פילינג גוף, טיפול לספורטאים וגם טיפול לנשים הרות. כשאנו רוצים להירגע, אין צורך עוד להרחיק לכת – ספא בכפר סבא הוא הפתרון.

מעוניינים להירגע? לחדש כוחות ולהתפנק?

ספא בכפר סבא יעניק לכם את כל מבוקשכם: מגוון רחב של טיפולי גוף ועיסויים: עיסוי שבדי, רקמות עמוק, רפלקסולוגיה, פילינג גוף ועוד.
אווירת ספא ברעננה, הצוות המטפל, האביזרים והחומרים השונים מיועדים רק למטרה אחת – לספק חוויה טוטאלית ומושלמת של פינוק והירגעות ללקוח.