חוויה מפנקת

ספא בשרון זה מנטרה ספא

עייפים מהלחץ היום יומי? מעוניינים להירגע ולחדש כוחות? מתחשק לכם לעבור חוויה מפנקת המעוררת את החושים? אתם מוזמנים להגיע למנטרה ספא , ספא בשרון המספק מגוון רחב של טיפולים ועיסויי גוף המחיים את הגוף והנפש בקומפלקס שלם שכולו שלווה, שקט ופינוק. ספא בשרון מתאים גם למסיבות רווקים או רווקות, ימי הולדת, בילוי זוגי רומנטי וכן לקהילה המסורתית-דתית.

מנטרה ספא – ספא בהרצליה, מקפיד על העסקת צוות מיומן ומקצועי, בעל הסמכה ותעודות רלוונטיות.

כמו כן, מקפיד ספא בשרון על התאמה של סוג הטיפול לאופי המטופל ודרישותיו, תוך התחשבות מלאה בבעיות או באילוצים רפואיים. ספא בהרצליה זה מקפיד על שימוש בשמני הגוף האיכותיים ביותר, על אווירה שלווה ועל שירות מקצועי ואדיב הקשוב לכל בקשה ובקשה.

מגוון טיפולים רחב

ספא בהרצליה  מספק מגוון רחב של טיפולים, השונים זה מזה במהלך הטיפול ובאופיו, אך זהים ברוב המטרות: הקניית תחושת רפיון ורוגע, שחרור מתחים ושרירים תפוסים ומניעה של בעיות גופניות שונות.

עיסוי באבנים חמות, עיסוי רקמות עמוק, אירוודה, עיסוי לנשים בהריון, רפלקסולוגיה ושיאצו הם רק חלק ממגוון הטיפולים במנטרה ספא הידועים בסגולות הריפוי שלהם.

מנטרה ספא  מבטא את סגנון הרפואה הסינית, תוך שימת דגש על אבחון נכון של המטופל והתאמת העיסוי המתאים ביותר לו ולגופו.

ספא בכפר סבא , ממליץ על ביצוע סדיר של הטיפולים אך מתאים גם כ"זריקת מרץ" חד פעמית המעניקה אנרגיה ושחרור מוחלט של הגוף והנפש.