מדריך לבחירת ספא

הדרך אל טיהור הגוף והנפש עוברת ברוב המקרים דרך מכון ספא, בשנים האחרונות יותר ויותר מכוני ספא מציעים  לנו את שירותיהם כך שלנו נותר רק לבחור מי הוא מכון הספא העונה על דרישותינו בצורה הטובה ביותר.

לרוב יש לבדוק את הפרמטרים הבאים:

מבחר הטיפולים המוצע במקום – מכוני ספא מציעים מבחר גדול של טיפולים כאשר הבחירה באחד מהם נעשית בהתאמה לבעיה ממנה סובל המטופל, לדוגמא לבעיות של שרירים תפוסים וחסימות אנרגיה יינתן טיפול שונה מזה הניתן לבעיות של כאבים כרוניים.

בררו היטב מהם הטיפולים הניתנים במקום וכיצד הם יכולים לתרום לשיפור בריאותכם והרגשתיכם.

ניקיון והיגיינה -  הטיפולים במכוני הספא הם טיפולים אינטימיים הניתנים בצורה פרטנית עקב כך עולה החשיבות של השמירה על הניקיון, בבואכם למכון ספא בדקו את רמת הניקיון במקום, מכון נקי ומטופח יעיד על היחס הניתן ללקוחות במקום, בדקו שהמגבות והחלוקים אותם אתם מקבלים מדיפים ריח נעים ושכל הטיפול נעשה בסביבה נעימה ומרגיעה.

מחיר – בשנים האחרונות צצים להם מכוני ספא בכל רחבי הארץ, הביקוש העצום למעט פינוק לגופנו ייצר תחרות אדירה בין המכונים השונים ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק בטרם תבחרו את המכון המתאים לכם, לקוחות רבים מופתעים לגלות את קשת המחירים הרחבה הנגבית עבור טיפול מסוים.

מנטרה ספא ברעננה מציע לכם יום פינוק אולטימטיבי, מנטרה ספא מציע ללקוחותיו מגוון רחב של עיסויים וטיפולים הניתנים מידי בכירי המטפלים בנוף הישראלי, הספא מציע חבילות פינוק ליחידים ולזוגות שיחדשו את גופכם וישאירו בכם טעם של עוד.